Network Dünyasında “Uzman” Distribütör

Network pazarında 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından kurulan FİBERA İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ., kurulduğu günden bu yana bilişim teknolojileri üzerine odaklanmış ve uzmanlığını bu konuda geliştirmiştir.

FİBERA, sektörde faaliyet göstermeye başladığı 2002 yılından bu yana, konusunda uzman, donanımlı ve deneyimli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde, en uygun çözümlerle karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Bunu güvene ve iletişime dayalı ticari anlayışıyla harmanlayan FİBERA, iş ortaklarına katma değerli hizmetler sunarak büyümeye devam etmiştir.

Corning, Legrand, R&M gibi dünya devi markaların Türkiye Distribütörü olan FİBERA, rack kabinet sektörünün önde gelen markalarının da satışını gerçekleştirmektedir.

Uçtan uca yapısal kablolama çözümleri, datacenter çözümleri, FTTX çözümleri, fiber optik kablo kanalları, tel örgü kablo tavaları gibi zengin ürün yelpazesiyle FIBERA network dünyasına profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Müşteri ve çözüm odaklı iş politikası, iş ortaklarına sunduğu katma değerli hizmetler, distribütörlüğünü üstlendiği dünya devi markalar ile geliştirdiği stratejik ortaklıklar sayesinde FİBERA Network sektöründe kendisine farklı bir yer edinmiştir.

FİBERA Fark Yaratır...

17 Yıllık Sektör Tecrübesi

Konusunda uzman, donanımlı ve deneyimli ekibi ile beraber FİBERA, network dünyasında “fokus” distribütör olarak 17 yıldır iş ortaklarına katma değerli çözümler sunmaktadır.

Profesyonel ve Yenilikçi Çözümler

Uçtan uca yapısal kablolama çözümleri, datacenter çözümleri, FTTX çözümleri, kabinet çözümleri, fiber optik kablo kanalları, tel örgü kablo tavaları ve yangın durdurucu bariyer sistemleri içeren zengin ürün yelpazesiyle FIBERA, network dünyasına profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Müşteri ve Çözüm Odaklı İş Politikası

İş ortaklarının ihtiyaçlarına en uygun çözümler ile en hızlı şekilde cevap vermeyi kendisine ilke edinen FIBERA, müşteri ve çözüm odaklı bu iş politikasını güven ve iletişime dayalı ticari anlayışı ile harmanlayarak kendisine sektörde farklı bir yer edinmiştir.