Marka Hakkında

Bir Legrand Grup markası olan Cablofil, dünyada en çok teste tabi tutulmuş ve sertifika sahibi tel örgü kablo tava çözümleri sunar.

7 farklı ülkede üretim merkezine sahip, 5 kıtada 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren Cablofil, çeşitli ebatlarda ve her ortama uygun yüzey kaplama özelliklerine sahip geniş ve gelişmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aylık 1.500 km üretim kapasitesine ve 30'dan fazla patente sahip olan Cablofil, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, topluma açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda montaj, temizlik ve bakım kolaylığı sunmaktadır.

Özel dizaynı ile maksimum havalandırmayı garantileyen 90% açık yapısı, kablo yoğunluğuna dayanıklı kırılmayan özel kafesli yapısı, kabloların zarar görmesini  engelleyen patentli T tipi özel kaynak yapısı, vidasız ve somunsuz  montaj imkanı sunan patentli özel bağlantı aksesuarları, data sektörü için geliştirilmiş veri kayıplarını önleyen ve sistem performansına katkıda bulunan özel aksesuarları ve ateşe dayanıklılığı sayesinde Cablofil dünya çapında birçok veri merkezinde tercih edilmiştir.

Diğer Markalar