Marka Hakkında

180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip, merkezi Fransa’da bulunan Legrand Grup konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, aydınlatma kontrol ve yapısal kablolama sistemlerine kadar uçtan uca komple çözümler sunmaktadır.

1990 yılında Bufer Elektrik’ i satın alarak Türkiye elektrik pazarına giriş yapan Legrand Grup 1992 yılında Gebze’deki fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

Türkiye’de kabinet sektörünün lider firmalarından Estap 2008 yılında, 36 yıllık deneyimiyle kesintisiz güç kaynakları pazar lideri Inform Elektronik ise 2010 yılında Legrand Grubu bünyesine katılmıştır.

LCS-Legrand Yapısal Kablolama Sistemleri,  ofis ve veri merkezi uygulamaları için geliştirilmiş uçtan uca bakır ve fiber optik kablolama çözümlerinin yanında kabinet&aksesuarları ve fiber optik kablo kanalları gibi tamamlayıcı ürünler ile üstün kaliteli ve zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

FİBERA 2002 yılından bu yana LEGRAND LCS - Yapısal kablolama ürünleri Yetkili Türkiye Distribütörü’dür.

Diğer Markalar